Дошкільний навчальний заклад № 2 «Малятко» загального розвитку Христинівської

міської ради

Черкаської області

 

Адреса: 20001 Черкаська область

м. Христинівка , вул. Гонти, 2

                                                                         Телефон: 6-04-57 ;    0972078086

                                                                         Завідувач: Кузьміна Тамара Степанівна,

                                                                          

                                                                          В 1986 році при Одесько-Кишинівській залізниці був відкритий ясла – садок № 56 «Чебурашка». Першим завідувачем стала Богданова Раїса Кирилівна. В 2001 році заклад було передано в комунальну   власність

 м. Христинівка і він отримав назву  ДНЗ № 2 “Малятко”.

  

    На даний час в дошкільному закладі працює 15 педагогічних працівників, включаючи завідувача, вихователя – методиста, музичного керівника, вихователя англійської мови, інструктора з фізичного виховання та 10 вихователів.

За підсумками атестації серед педагогічних працівників: спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії – 1, спеціалістів першої кваліфікаційної категорії – 1, спеціалістів другої кваліфікаційної категорії – 3, спеціалістів – 10.

     Педагогічний  стаж:    до 10 років  – 5 працівників;

                                           до 20 років  – 2 працівників;

                                           20 років і більше – 8 працівників.

         В ДНЗ  № 2 «Малятко» функціонує 5 груп: група раннього віку, перша молодша група, друга молодша група, середня група, старша група, в  яких виховуються 125 дітей віком від 1 до 6 років.

     В дошкільному закладі створено всі умови для виховання та навчання дітей: є  музичний та фізкультурний  зали, просторі, світлі групові  та спальні кімнати, кухня, ігрові та спортивні майданчики, облаштовані всім необхідним; в методичному кабінеті є комп’ютер, ксерокс, підключення до мережі Інтернет.

      Педагогічний колектив дошкільного закладу працює над головною методичною проблемою: «Формування життєвої компетентності дошкільників через освітні лінії Базового компоненту дошкільної освіти України».

      Дошкільний навчальний заклад № 2 «Малятко» є опорним садочком по роботі з батьками. На базі дошкільного закладу працює районне методичне об’єднання вихователів молодших та середніх груп (керівник – вихователь/методист Колодчук О.Л.).

З метою надання якісних освітніх послуг в садочку працюють 3 гуртки: «Творчість», «Хореографія» та  театральний гурток (керівники: Романюк О.М. та Алексейчук О.З.)

 

Проблема: придбання навчально-комп’ютерного комплексу.