Завідувач  ДНЗ «Сонечко» Марченко Лариса Петрівна (педстаж 20 років)

Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» побудовано  у 1978році.       Це типове двоповерхове приміщення, розташоване в центрі села                 та оточене каштановим парком і фруктовим садом.                                  На першому поверсі функціонує дві групи:                                                                                         - молодша (3-й, 4-й рік життя) 20 дітей;                                                               - старша ( 5-й, 6-й рік життя) 25 дітей.                                                     Групи мають приємний естетичний вигляд, забезпечені меблями, інвентарем, ігровим матеріалом. Режим перебування дітей: з понеділка по п’ятницю, з 7.30 до 17.30 год. Харчування триразове, різноманітне, під контролем медичної сестри.

          У дитсадку працює 10 осіб, з них 4 кваліфіковані педагоги. Навчально-виховний процес здійснюється за базовою програмою         «Я у світі» та програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».   Колектив закладу реалізовує завдання:                                                         -  формування здоров’язберігаючої компетентності дітей через набуття доступних знань і уявлень про здоровий спосіб життя, основи безпеки;      - зміцнення фізичного здоров’я дітей через ігрову практичну діяльність, фізичні вправи;                                                                                                 - розвиток творчих здібностей та інтересів дітей;                                            - набуття навичок, необхідних для навчання в школі.

          Кожній дитині приділяється індивідуальна увага і турбота, ведеться тісна співпраця з батьками. Створено розвивальне предметно-ігрове середовище, поліпшується матеріально-технічна база.