Головна » Архів матеріалів

13 вересня 2012 року в м. Черкаси   на Соборній площі Христинівський район представляв  виставку-ярмарок  в рамках  обласного звіту  «Таланти позашкілля Черкащини». Честь району захищали працівники районного БДЮТ (директор Рачинська В.І.), школи мистецтв (директор Фесянова С.А.) та СЮТ (директор Лисенко В. М.). ДЮКФП «Олімп» (директор Третяк Ю. А.) підготував  презентацію роботи закладу за всіма напрямками роботи.
Відвідувачі мали змогу ознайомитися з виробами з  різних технік декоративно-прикладного мистецтва: вишивки , бісероплетіння, паперопластики, моделювання одягу, рукоділля, м'якої іграшки, орігамі, художнього плетіння, образотворчого мистецтва; спортивно-технічного моделювання: автомоделювання, авіамоделювання, ракетомоделювання, судномоделювання,  які демонстрували  керівники гуртків Христинівського району.
... Читати далі »
Переглядів: 506 | Додав: Микола | Дата: 21.09.2012 | Коментарі (0)

Дорогі школярі, шановні вчителі, поважні батьки, бабусі і дідусі Христинівщини!

Вересень починається Святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі, Свято першокласника.  Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий і, по суті новітній день кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинулись  як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поруч, або провести поглядом і стояти  довго – аж допоки видно її дитя.
 І в цей чарівний час, дозвольте від щирого серця привітати усіх земляків із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань, який ... Читати далі »
Переглядів: 528 | Додав: Микола | Дата: 03.09.2012 | Коментарі (0)

У рамках  Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа», оголошеної Наказом  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25.05.2012 № 627  «Стосовно вивчення стану готовності навчальних закладів до впровадження нових стандартів початкової школи», 9 серпня 2012 року на Христинівщині, в краю Гонти, на межі Уманського та Христинівського районів теплосердечно зустрічали делегацію освіти Компаніївського району Кіровоградської області начальник відділу освіти Білецька М.В., завідувачка районним методичним кабінетом Терещук Т.С., голова райкому профспілки Шпанко С.А.     

Переглядів: 892 | Додав: Микола | Дата: 20.08.2012 | Коментарі (0)

З 1 вересня 2012 року початкова школа розпочне роботу з впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти. Впровадження Державного стандарту початкової освіти в Україні врегульовано наступними нормативними документами:

 Державний стандарт початкової загальної освіти.

 Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1/9-426 від 01 червня 2012 року "Інструктивно-методичні рекомендації із базових дисциплін".

 Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1/9-399 від 23 травня 2012 року "Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2012-2013 н.р.".

... Читати далі »

Переглядів: 457 | Додав: Микола | Дата: 20.08.2012 | Коментарі (0)

З 1 вересня 2012 року початкова школа розпочне роботу з впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти. Впровадження Державного стандарту початкової освіти в Україні врегульовано наступними нормативними документами:

 Державний стандарт початкової загальної освіти.

 Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1/9-426 від 01 червня 2012 року "Інструктивно-методичні рекомендації із базових дисциплін".

 Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1/9-399 від 23 травня 2012 року "Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2012-2013 н.р.".

 Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1/9-66 від 30 січня 2012 року "Щодо про ... Читати далі »

Переглядів: 433 | Додав: Микола | Дата: 20.08.2012 | Коментарі (0)

Переглядів: 677 | Додав: Микола | Дата: 06.03.2012 | Коментарі (0)

Міністерством освіти видано лист, яким визначено особливості проведення державної підсумкової атестації учнів шкіл у 2011/2012 навчальному році

Листом міністерства визначено дати проведення та перелік предметів державної підсумкової атестації, а також інші особливості проведення ДПА в усіх ланках шкільної освіти.

Відповідно до листа, підсумкова атестація у початковій школі триватиме з 11 до 20 травня, в основній з 15 до 30 травня, в старшій школі з 4 по 11 травня 2012 року.


В основній та старшій школі атестація розпочнеться з української мови, що є обов’язковим предметом ДПА для всіх учнів, а завдання традиційно буде оголошено у день проведення атестації по телебаченню та радіо.

Конкретні дати проведення атестації з інших предметів мають визначити навчальні заклади за погодженням з відповідними управліннями освіти.

Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів буде проведена з трьох предметів у письмовій формі. У 9-х класах атестація у ... Читати далі »
Переглядів: 719 | Додав: Микола | Дата: 02.03.2012 | Коментарі (0)

Набрав чинності наказ Міністерства освіти, що затверджує зміни до положення про атестацію педагогічних працівників

Наказом, що затверджує зміни зокрема установлено, що присвоєні за результатами останньої атестації кваліфікаційні категорії та педагогічні звання вчителям та викладачам, які викладають два і більше навчальні предмети і до набрання чинності цим наказом не пройшли підвищення кваліфікації з усіх предметів, які вони викладають, поширюються на все педагогічне навантаження до наступної атестації.

Крім того, до пункту 3.20 Типового положення внесено зміни, відповідно до яких учителі мають підвищувати кваліфікацію лише з предметів інваріантної складової змісту загальної середньої освіти.

"Вчителі та викладачі, які мають педагогічне навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета, який викладають за спеціальністю. У цьому випадку присвоєна кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне навантаження. Необхідною умовою при цьому є підвищенн ... Читати далі »
Переглядів: 518 | Додав: Микола | Дата: 02.03.2012 | Коментарі (0)

ЦК Профспілки працівників освіти надано роз’яснення щодо роботи працівників навчальних закладів під час призупинення навчального процесу та оплати їхньої праці

В Управлінні соціально-економічного захисту ЦК Профспілки повідомили, що роз’яснення надані у зв’язку з численними запитами від працівників освіти та профспілкового активу щодо порядку організації роботи працівників у зазначений період та оплати їхньої праці.

В профспілці зазначили, що питання оплати праці працівників навчальних закладів врегульовано рядом нормативно-правових актів.


Так, згідно з наказом МОНмолодьспорту №81 у період призупинення навчально-виховного процесу необхідно організувати проведення навчання з використанням дистанційних (індивідуальних) форм навчання, інтерактивних засобів; забезпечити проведення відповідними службами комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки тощо.

У профспілках повідомили, що у ... Читати далі »
Переглядів: 736 | Додав: Микола | Дата: 02.03.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 31 32 33 34 35 »