Головна » 2018 » Квітень » 18 » Великодні візерунки
12:51
Великодні візерунки

З метою відродження духовності,  формування у дітей естетичного світогляду, пошуку та підтримки талановитих дітей, розвитку їх творчих здібностей; формування практичних умінь і навичок дошкільнят з виготовлення писанок та різних атрибутів Великоднього свята, популяризації мистецтва писанкарства в Україні, патріотичного і громадського виховання дітей,  задоволення їх потреб у творчій самореалізації, в період з 02 по 13 квітня 2018 року на базі Христинівської централізованої бібліотеки проходить  виставка конкурс дитячих робіт та родинних творчих проектів вихованців закладів дошкільної освіти «Великодні візерунки», в якій прийняли активну участь дошкільнята та члени їх родин міських та сільських дошкільних установ району.

У залі бібліотеки запанувало справжнє Великоднє свято! Виставка вийшла настільки цікавою, яскравою та креативною, що переможців визначити було практично неможливо. Але хочеться відмітити високу організацію роботи з батьками в дошкільному навчальному закладі №5 «Мальва» загального розвитку м.Христинівка,  де залучили до проекту практично всіх!

У ці святкові дні хочеться побажати відвідувачам виставки миру, достатку, міцного здоров’я на довгі роки та Божої благодаті!

Переглядів: 80 | Додав: Микола | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: