Головна » 2018 » Листопад » 5 » «Гаряча лінія»
13:30
«Гаряча лінія»

За статистикою, яку оприлюднили під час голосування за Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», понад 3 мільйони дітей в Україні щороку спостерігають за актами насильства у сімї або є їхніми вимушеними учасниками, а майже 70% жінок піддаються різним формам знущань і принижень. Діти є найнезахищенішою і найуразливішою частиною суспільства, повністю залежною від дорослих. Часто діти продукують насильство в закладах освіти, маючи гіркий досвід життя та жорстокого поводження в родині.

В закладах освіти Христинівського району оформлені інформаційні стенди з номерами телефонів «Гарячої ліні». Зокрема «Гаряча лінія» з питань протидії булінгу працює за номером 116000. Батьки та члени родини мають можливість отримати консультації щодо ознак насилля по відношенню до їх дитини і рекомендації, що роботи в такій ситуації.

Консультації для дітей та дорослих, чиї запити стосуються дітей здійснює Національна дитяча «Гаряча лінія» за безкоштовним номером 0-800-500-225 та коротким безкоштовним номером для абонентів КиївСтар та Лайфселл – 116111. На Національній дитячій лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи, соціальні працівники та соціальні педагоги.

Лінія працює по будням з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години і є анонімною та конфіденційною.

Переглядів: 11 | Додав: Микола | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: