За статистикою, яку оприлюднили під час голосування за Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», понад 3 мільйони дітей в Україні щороку спостерігають за актами насильства у сімї або є їхніми вимушеними учасниками, а майже 70% жінок піддаються різним формам знущань і принижень. Діти є найнезахищенішою і найуразливішою частиною суспільства, повністю залежною від дорослих. Часто діти продукують насильство в закладах освіти, маючи гіркий досвід життя та жорстокого поводження в родині.

В закладах освіти Христинівського району оформлені інформаційні стенди з номерами телефонів « Гарячої ліні». Зокрема « Гаряча лінія» з питань протидії боулінгу працює за номером 116000. Батьки та члени родини мають можливість отримати консультації щодо ознак насилля по відношенню до їх дитини і рекомендації, що роботи в такій ситуації.

Консультації для дітей та дорослих, чиї запити стосуються дітей здійснює Національна дитяча « Гаряча лінія» за безкоштовним номером 0-800-500-225 та коротким безкоштовним номером для абонентів КиївСтар та Лайфселл – 116111. На Національній дитячій лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи, соціальні працівники та соціальні педагоги.

Лінія працює по будням з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години і є анонімною та конфіденційною.