Кравченко М.В. Комп'ютерні технології на уроках математики. Методичний посібник.

 Автор Кравченко Михайло Васильович - учитель математики Христинівської ЗОШ І - ІІІ ступенів №2. В посібнику описано досвід використання комп'ютерних технологій на уроках математики,  містить розробки уроків.


Скачати посібник
 Терещук Т.С. Формування основ здорового способу життя в освітніх закладах. Методичний посібник.

 Автор Терещук Тетяна Сергіївна - заступник директора з виховної роботи Христинівської ЗОШ І - ІІІ ступенів №2. В посібнику подана узагальнена характеристика деяких популярних форм роботи щодо формування здорового способу життя школярів.
Скачати посібник
 Галяс С.С. Використання ігрових елементів на уроках фізики. Методичний посібник.


 Автор Галяс С С  - учитель фізики Углуватського НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів". В посібнику наведено розробки різнотипних уроків фізики.


Скачати посібник
 


 Радецька Л.О. Робота педагогічного колективу над науково - методичною проблемою школи. Методичний посібник.

 Автор Радецька Людмила Олександрівна - заступник директора школи з навчально - виховної роботи Малосевастянівської ЗОШ І - ІІІ ступенів. В посібнику описується досвід роботи школи над науково-методичною проблемою, приділяється увага всім етапам, якими має пройти педагогічний колектив на цьому шляху.

  Скачати посібник


 Пачесюк Н.Ф. Вправи для розвитку мовленнєвої компетентності учнів з англійської мови 7 клас. Методичний посібник.

 Автор Пачесюк Наталія Федорівна - учитель англійської мови Малосевастянівської ЗОШ І - ІІІ ступенів.В посібнику містяться вправи для для розвитку мовленнєвої компетентності учнів з англійської мови на основі текстів домашнього читання за підручником Л.В. Биркун.... Посібник містить також текстові завдання.
                                      

                                                                   Скачати посібник Андрущак О.Б. Еnglish is fun for everyone. Методичний посібник.


 Автор Андрущак Ольга Борисівна - учитель англійської мови Ягубецької ЗОШ І - ІІІ ступенів. В посібнику містяться розробки для формування в учнів молодшого шкільного віку англомовної комунікативної компетенції.

   Скачати посібник 
  Солодкий С.В. Діагностика професійної діяльності вчителя.
Методичний посібник.

 Автор Солодкий Сергій Васильович - заступник директора з навчально - виховної роботи Верхняцької ЗОШ І - ІІІ ступенів.  В посібнику піднімається питання діагностики професійної діяльності вчителів, прогнозування рівнів їх професійної компетентності.

Скачати посібник


  Шевчук Н.М., Оскирко О.П. Самоаналіз Ліщинівської ЗОШ І - ІІІ ступенів. Методичний посібник.
 Автор Шевчук Надія Михайлівна - директор Ліщинівської ЗОШ, Оскирко Олексій Павлович - заступник директора з навчально - виховної роботи Ліщинівської ЗОШ. В посібнику подано самоаналіз роботи школи за останні п'ять років.

Скачати посібник
 Іваненчук В.М. Задания по русскому языку для тематического оценивания учащихся 6 класса. Методичний посібник.

 Автор Іваненчук Валентина Миколаївна - учитель російської мови Кузьминогребельської ЗОШ І - ІІІ ступенів. В посібнику представлені завдання для контролю знань і умінь учнів по темам, які вивчаються в курсі російської мови в 6 класі.
Скачати посібник

У
сатюк О.Я. Міні - проект "Шкільна екологічна освіта". Методичний посібник.

 Автор Усатюк Олександра Ярославівна - учитель географії Христинівської ЗОШ І - ІІІ ступенів №2. В посібнику представлений Міні - проект "Шкільна екологічна освіта" а також аспекти екологічного виховання в Христинівської ЗОШ І - ІІІ ступенів №2.

Скачати посібник

 


Усатюк О.Я. Екологічний потенціал моєї місцевості. Посібник.


 Автор Усатюк Олександра Ярославівна - учитель географії Христинівської ЗОШ І - ІІІ ступенів №2. В посібнику розміщено краєзнавчий матеріал Христинівського району, його еколого - географічна характеристика.


Скачати посібник  Семиволос Г.І. Молекулярна біологія та генетика: збірник задач і вправ. Посібник.

 Автор Семиволос Галина Іванівна - учитель біології Івангородського НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів". В посібнику міститься довідковий матеріал, практичні рекомендації з поясненням і аналізом розв'язування типових задач і вправ, а також набір задач і вправ для самостійного розв'язування.


         Скачати посібник 
 Скалій І.П. Рідний край Черкащина. Методичний посібник.

 Автор Скалій Інна Петрівна - учитель географії  Шельпахівської ЗОШ І - ІІІ ступенів. В посібнику містяться дидактичні ігри. які можна застосувати на уроках географії.

Скачати посібник
 Шмідт В.В. Застосування програми ADVANCED GRAPHER на уроках математики. Методичний посібник.
 
 Автор Шмідт Вікторія Володимирівна – учитель математики Христинівської ЗОШ І - ІІІ ступенів. В  посібнику  описується  про роботу з комп`ютерною програмою ADVANCED GRAPHER , яка може широко використовуватись на уроках математики, полегшить роботу вчителя при підготовці до уроку. А також наведено приклади уроків з використанням даної програми.

Скачати посібник


 Виговська Н.В. Формування екологічної культури учнів. Методичний посібник.


 Автор Виговська Наталія Володимирівна - заступник директора з виховної роботи Верхняцької ЗОШ І - ІІІ ступенів. В посібнику показано важливість формування екологічної культури учнів та шляхи її реалізації.


Скачати посібник Прус О.М., Вараниця Т.М. Розробки занять гуртка "Флористика". Методичний посібник.


  Автор Прус Оксана Валентинівна - учитель географії та Вараниця Таїсія Михайлівна - учитель біології Углуватського НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів". Посібник містить план роботи та розробки занять гуртка любителів кімнатних рослин.

Скачати посібник Рибачок Н.Б. Тестові завдання з природознавства. Методичний посібник.


 Автор Рибачок Наталя Борисівна - учитель географії Верхняцького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - ліцей». В посібнику містяться тести для забезпечення об’єктивного і систематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 5-х класів з природознавства. Матеріали збірника розроблені для поточного оцінювання. Вони відповідають вимогам 12-бальної системи оцінювання.


 
 Скачати посібник

 
 Шклярук Л.І. Тестові завдання. Біологія 9 кл.
Методичний посібник.

 Автор Шклярук Людмила Іванівна - учитель біології Верхняцького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - ліцей». Збірник містить тестові завдання практично з усіх тем курсу «Біологія людини» (9 клас).
Скачати посібникКириленко Л.В. Аптека природи. Методичний посібник.

 
Автор Кириленко Лідія Володимирівна - учитель біології та хімії Верхняцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. В посібнику містяться
додаткові матеріали до факультативного курсу «Аптека природи».

Скачати посібник


Ковальська Н.Я., Денисюк Л.М., Дейдиш Л.А. Менеджмент харчування в навчальних закладах. Посібник.

 Автори Ковальська Ніна Яківна - директор
Верхняцького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - ліцей», Денисюк Людмила Миколаївна - заступник директора з виховної роботи , Дейдиш Лариса Анатоліївна - методист РМК.У посібнику викладені погляди на організацію харчування, розглянуто ряд основних аспектів та рекомендацій для проведення діяльності з цього важливого напряму роботи навчальних закладів.

Скачати посібникПерейти на сторінку   
2     3     4     5