Психологічна служба

Головним завданням психологічної служби району є психологічний супровід навчально-виховного процесу та реалізація заходів профілактичного, корекційного та навчально-просвітницького характеру.

Напрями роботи психологічної служби:

-         Психодіагностика, що включає роботу з учнями по дослідженню особистісної, пізнавальної сфери, виявлення учнів, що потребують корекційної роботи.

-         Позитивна психотерапія, що включає в себе проведення тренінгів, групових та індивідуальних занять серед учнів, вчителів, батьків у звязку з подіями в сучасному світі.

-         Консультативна та корекційно-розвивальна робота з учнями, педколективом, батьками включає індивідуальні консультації, бесіди, групові заняття та надання допоміжної літератури, роботу швидкої психологічної допомоги «Довіра».

-         Робота з батьками включає виступи на батьківських зборах, лекції-бесіди з елементами тренінгу, групові індивідуальні консультації.

-         Робота з учнями з проблем професійної спрямованості, відреагування стресогенних подій, міжособистісних стосунків; у зв’язку із профілактикою наркоманії, вживання алкоголю, паління та асоціальних вчинків, пропагандою здорового способу життя.

Контакти: 

телефон: 2-22-37

електронна адреса: psychslushbahr@ukr.net

Розділи психологічної служби:

Накази Плани

Нормативні

документи

Публікації
Семінари Тести

Методичні 

посібники

Для душі

Рекомендовані статті:   

Розвиток психологічної служби на Черкащині