[ Добавити новини ]

28 листопада 2018 року на базі Углуватського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи на тему «Формування національно-патріотичних почуттів на основі соціальної та громадянської компетенції»

Учасники семінару стали учасниками фрагменту народознавчого свята « Веселий ярмар ... Читати далі »

Переглядів: 16 | Додав: Микола | Дата: 28.11.2018 | Коментарі (0)

 

На виконання наказу Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації від 19.10.2018 року №210 «Про проведення Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2018-2019 навчальному році» 09.11.2018 року в 21 закладі освіти району проведено перший (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь 1345 школярів 3-11 класів.

У рамках конкурсу цікаво і змістовно були проведені такі заходи:

... Читати далі »

Переглядів: 45 | Додав: Микола | Дата: 20.11.2018

 09 жовтня 2018 року за підтримки доктора економічних наук, професора, проректора з навчально-виховної роботи Київського національного університету біоресурсів та природокористування України Кваші Сергія Миколайовича на базі Христинівської загальноосвітньої школи № 2 та Верхняцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – ліцей» відбулася осіння сесія учнівської наукової школи. Особливістю означеного заходу є можливість спілкування старшокласників району з викладачами вищих навчальних закладів України.

На заході була присутні заступник голови Христинівської районної державної адмівністрації Терещук Тетяна Сергіївна, начальник відділу освіти Христинівської районної державної адміністрації.

Цьогоріч старшокласникам була представле ... Читати далі »

Переглядів: 26 | Додав: Микола | Дата: 12.11.2018

За статистикою, яку оприлюднили під час голосування за Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», понад 3 мільйони дітей в Україні щороку спостерігають за актами насильства у сімї або є їхніми вимушеними учасниками, а майже 70% жінок піддаються різним формам знущань і принижень. Діти є найнезахищенішою і найуразливішою частиною суспільства, повністю залежною від дорослих. Часто діти продукують насильство в закладах освіти, маючи гіркий досвід життя та жорстокого поводження в родині.

... Читати далі »

Переглядів: 22 | Додав: Микола | Дата: 05.11.2018 | Коментарі (0)

На виконання наказу Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації від 03.10.2018 року №198 «Про проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2018-2019 навчальному році» в жовтні 2018 року в 21 загальноосвітньому навчальному закладі району проведено перший (шкільний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь 640 школярів 5-11 класів.

Також в цей день були проведені заходи щодо вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка: святкові лінійки, усні журнали, інформаційні години, виставки малюнків за творами Шевченка.

У бібліотеках всіх навчальних закладів облаштовані виставки творів Тараса Григоровича Шевченка.

Другий (районний) етап конкурсу відбувся 27 жовтня 2018 р ... Читати далі »

Переглядів: 32 | Додав: Микола | Дата: 30.10.2018 | Коментарі (0)

26 жовтня 2018 року на базі Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбулося методобєднання педагогів-організаторів закладів освіти Христинівського районну. На методобєднанні педагоги обговорили лист Міністерства освіти і науки України від 07.08.2018 №1/9-486 «Інформаційні матеріали про деякі питання організації в закладах освіти виховної роботи щодо безпеки й благополуччя дитини». Методист відділу освіти Найчук А.М. ознайомила педагогів з методичними рекомендаціями щодо запобігання та профілактики булінга в закладах освіти. Педагогами було запропоновано провести районний флешмоб - челенж між учнівським самоврядуванням закладів освіти районну на тему « Ми проти булінга», який буде три ... Читати далі »

Переглядів: 22 | Додав: Микола | Дата: 29.10.2018

26 жовтня Христинівською районною Профспілковою організацією працівників освіти і науки України на базі Христинівстької спеціалізованої школи, вже традиційно, було проведено Спартакіаду.

За кубок першості змагалось понад тридцять команд закладів освіти району.

Серед яких дебютантом була команда відділу освіти на чолі з начальником відділу Марченко Людмилою Володимирівною.

Члени команди гідно проявили себе змагаючись в заявлених видах спорту.

... Читати далі »

Переглядів: 34 | Додав: Микола | Дата: 29.10.2018

24 жовтня 2018 року на базі Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся круглий стіл для вчителів природничих дисциплін «Геліантус» як засіб розвитку природничих компетентностей учнів».

Учасники круглого столу обговорили статистику участі закладів загальної освіти Христинівського району у грі, проблеми, які можуть виникнути під час реєстрації. Розглянули приклади питань з різних років.

Шкільні координатори найбільш акти ... Читати далі »

Переглядів: 26 | Додав: Микола | Дата: 24.10.2018

19 жовтня 2018 року головним державним інспектором відділу нагляду на виробництві і на об’єкті підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Черкаській області Протасовим Олексієм Леонідовичем проведено нараду з працівниками відділу освіти Христинівської райдержадміністрації на тему: «Дотримання вимог безпеки під час експлуатації котелень з обладнанням, що використовує природній газ в якості палива у навчальних і дошкільних закладах». Розглянуті питання дотримання вимог НПАОП 0.00-1.76-15 «Правила безпеки систем газопостачання» в частині організації безпечної експлуатації систем газопостачання» в частині організації безпечної експлуатації систем газопостачання, газовикористовуючого обладнання, димовивідних та вентиляційних каналів, заходи безпеки під час виконання газонебезпечних робіт.

... Читати далі »

Переглядів: 20 | Додав: Микола | Дата: 22.10.2018

      10 жовтня 2018 на базі Христинівської ЗОШ I-III ступенів №2 відбувся виїзний науково – практичний семінар Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Факультет соціальної та психологічної освіти, кафедра психології, лабораторія «Удосконалення майстерності майбутнього психолога імені Анни Іванівни Кагальняк» спільно з відділом освіти Христинівської районної державної адміністрації провели науково- практичний семінар на тему «Психологічна готовність учнів до тестування. Мотивація успіху».

 

Метою науково-практичного семінару було залучення фахівців у сфері педагогіки та психології до обгово ... Читати далі »

Переглядів: 33 | Додав: Микола | Дата: 11.10.2018

1 2 3 ... 32 33 »