[ Добавити новини ]

    Відповідно до резолюції Прем’єр-міністра України від 27.03.2020 № 13137/0/1-20 та у зв’язку із заходами з протидії поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, просимо забезпечити інформаційну  роботу серед батьків та дітей щодо необхідності дотримання карантину, важливості допомоги батькам, піклування про сусідів тощо. Відповідна інформація (відеоролики та матеріали для друку) міститься за посиланнями: https://fex.net/ru/s/selm1yf; https://fex.net/ru/s/poypa3m. Просимо поширити зазначені інформаційно-роз’яснювальні матеріали також на сторінках у соціальних мережах. Крім того, просимо розмістити на офіційних веб-сайтах посилання на інформаційні сторінки https://covid19.com.ua/, https://nszu.gov.ua/.

Переглядів: 4 | Додав: Микола | Дата: 02.04.2020 | Коментарі (0)

Шановні колеги! На базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у квітні 2020 року проводитимуться науково-методичні заходи в онлайн-режимі для освітян області. Ознайомитись з змістом заходу та термінами проведення можна за посиланням: http://oipopp.ed-sp.net/?q=node/48608

 

Переглядів: 4 | Додав: Микола | Дата: 02.04.2020 | Коментарі (0)

З понеділка 6 квітня в Україні запускають єдину систему дистанційного навчання для школярів. З метою забезпечення доступу до знань учнів шкіл під час карантину Міністерство освіти і науки розробило проєкт "Всеукраїнська школа онлайн".

Щоб навчатися могли одночасно всі школярі, уроки для різних класів транслюватимуть на різних телеканалах, повідомили на офіційній Facebook-сторінці президента України Володимира Зеленського.

Українські школярі з 5-го по 11-й клас зможуть одночасно вивчати 11 предметів. Уроки проводитимуть 40 київських учителів.

Транслюватимуть уроки 5 днів на тиждень, із понеділка до п'ятниці. Початок щоранку о 10-й годині.

Дивитися уроки можна буде на таких телеканалах:

• 5-й клас – "ПлюсПлюс" та "112 Україна"
• 6-й клас – ZOOM та NewsOne
• 7-й клас – ZIK
• 8-й клас – "Індиго" та УНІАН
• 9-й ... Читати далі »

Переглядів: 7 | Додав: Микола | Дата: 31.03.2020 | Коментарі (0)

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії. Про це сьогодні, 26 березня 2020 року, повідомила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн-трансляції на Facebook-сторінці МОН.

“Карантин продовжено – до 24 квітня навчання точно триває за дистанційною формою. Сподіваємось на краще і що карантин закінчиться 24 квітня, але ми маємо бути готові до різних варіантів розвитку подій. Тому МОН розробило два сценарії, зважаючи на ситуацію з карантином”, – зазначила Любомира Мандзій. 

ПЕРШИЙ СЦЕНАРІЙ: КАРАНТИН ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ДО 1 ТИЖНЯ ЧЕРВНЯ

Усі учні, окрім 11-го класу, закінчують навчальний рік наприкінці червня. Після карантину для них організовується коригуюче навчання: вчитель ідентифікує теми, за якими є пробіли ... Читати далі »

Переглядів: 8 | Додав: Микола | Дата: 26.03.2020 | Коментарі (0)

  Виконання навчальних планів освітніх програм може здійснюватися шляхом використання різних форм дистанційного навчання, що рекомендовані закладам загальної середньої освіти:

- асинхронне навчання :

учасники освітнього процесу не спілкуються у режимі реального часу, а обговорюють окремі етапи роботи через інтернет-ресурси та інші засоби дистанційної комунікації;

- е-mail дистанційне навчання здійснюсться через листування учителя i учнів через мережу Інтернет.

Класичний варіант е-mail навчання передбачає отримання учнем щоденних, у один i той же час, поштових повідомлень, що містять невелику кількість текстового матеріалу та перевірочні питання до нього. До листа також можуть входити активні посилання на додаткові матеріали (статті з періодичних видань, оригінальні тексти, презентації, відеофрагменти), що ïx можна переглянути у мережі Інтернет. Для спрощення доставки матеріалів до учнів можна ïx ... Читати далі »

Переглядів: 270 | Додав: Микола | Дата: 23.03.2020 | Коментарі (0)

21.02.2020 року на базі Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Розсішської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Орадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи. Тема семінару "Освіта Христинівщини на шляху впровадження Нової української школи та використання науково-педагогічного проекту "Інтелект України", дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою "Технологія навчання учнів початкової школи "Розумники".


 

  ... Читати далі »

Переглядів: 29 | Додав: Микола | Дата: 25.02.2020 | Коментарі (0)

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Черкаської обласної держадміністрації № 17 від 30.01.2020 року за ініціативи та сприяння відділу освіти та РМК з 25 лютого по 28 лютого пройде районний конкурс-відбір кращих цифрових ресурсів передового педагогічного досвіду педагогів закладів освіти. Даний захід має за мету сприяти ширшому впровадженню в освітній процес закладів освіти проектної діяльності, підвищення професійної майстерності та стимулювання до пошуку ефективних форм роботи творчо працюючих педагогів.

... Читати далі »

Переглядів: 28 | Додав: Микола | Дата: 24.02.2020 | Коментарі (0)

7 лютого 2020 року в Україні проведено Національний фінал змагань з усного математичного рахунку Прангліміне, в якому взяли участь 116 осіб. Серед них було 10 учасників з нашої області, які показали найкращі результати на обласних змаганнях по шести вікових категоріях – від першокласників до дорослих. До складу команди від Черкаської області входили представники з Христинівського району – 5 осіб, із Золотоніського району – 2, з міста Черкас – 2 і з міста Умані – 1. Цього року наші учасники дуже серйозно тренувались і в результаті 4 особи запрошені до всеукраїнської команди для участі у Міжнародном ... Читати далі »

Переглядів: 25 | Додав: Микола | Дата: 12.02.2020 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 38 39 »

Семінар психологічної служби

 

14.02.2020 у Малосевастянівській ЗОШ I-III ступенів відбувся семінар для працівників психологічної служби освіти Христинівського району на тему «Профілактика шкідливих звичок в учнівському середовищі».

На початку семінару заступник директора по навчально- виховній роботі Мельник Тетяна Юріївна презентувала заклад загальної середньої освіти- Малосевастянівську ЗОШ I-III ступенів.

Методист районного методичного кабінету відділу освіти ,культури, молоді і спорту Христинівської районної державної адміністрації Забаркіна Н.П. ознайомила з планом роботи семінару.

Соціальним педагогом Янковою Ларисою Ільківної разом з учнівським колективом були розкриті такі теми;

- « За здоровий спосіб життя»- Виступ агітбригади « Живчик» , учні 6-7 класів;

- « Шкідливі звички» - Форум- театр « Чи летять метелики на гіркий мед?», учні 8-9 класів;

- Тренінгове заняття «Здоров’я – цінність нашого життя», учні 10-11 класів.

Також між заходами були створені релаксаційні паузи за участю талановитих учнів Малосевастянівської ЗОШ I-III ст.

 

«Мати, або не мати шкідливу звичку - справа глибоко особиста. Але якщо Вам закортіло гордо заявити про себе, як про людину без шкідливих звичок, то Ваш вибір- здоровий спосіб життя»