[ Добавити новини ]

15 травня відбулась одинадцята церемонія нагородження переможців Міжнародних, Всеукраїнських, обласних, регіональних конкурсів та змагань.

Це традиційне свято вшанування переможців – свято її величності Науки, свято таланту, на якому відзначаються найкращі у ... Читати далі »

Переглядів: 5 | Додав: Микола | Дата: 16.05.2019

Обласна почесна відзнака „Відмінник Захисту Вітчизни" вручається учням 10-11 класів закладів загальної середньої освіти та учням закладів професійно-технічної освіти, які за період навчання досягли найкращих результатів у вивченні предмета „Захист Вітчизни", за результатами семестрового, річного оцінювання та виконання програмових нормативів на 12 балів.

14 травня 2019 року обласні почесні відзнаки «Відмінник захисту Вітчизни» отримали 74 учня  закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти області. Церемонія нагородження відбулася на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби в Україні ім. Героя України Генерал-майора І. Момота. Слід відзначити, що серед цих учнів двоє христинівчан, а сам ... Читати далі »

Переглядів: 6 | Додав: Микола | Дата: 15.05.2019

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. У День Європи мешканці України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

День Європи для України означає багато чого. Адже наша країна прогне стати повноцінною європейською державою та увійти до Європейського Союзу. День Європи святкується в усіх великих та маленьких містах. Заходи з святкування орієнтовані на дітей та молодь, адже саме молоді у майбутньому вирішувати - варто чи ні вступати Україні до цього союзу та життя за його правилами.

11 травня в рамках відзначення Дня Європи в Україні, старшокласники та учителі міських шкіл, тренири дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки "Олімп" проїхались вулицями рідного міста на своїх волосипедах.

Цей захід спрямований на формування позитивної громадської думки щодо євроінте ... Читати далі »

Переглядів: 45 | Додав: Микола | Дата: 13.05.2019

    Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою національно-патріотичного виховання дітей та молоді, важливим засобом громадянської освіти, формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів та індикаторів ефективності Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13.10.2015 № 580. Метою гри  є:   організація змістовного дозвілля; популяризація серед учнівської молоді здорового способу життя, активного відпочинку та життя в природі; розвиток навичок мандрі ... Читати далі »

Переглядів: 7 | Додав: Микола | Дата: 13.05.2019

7 травня 2019 року Презедент Ліги старшокласників Христинівщини учениця 9 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Семиволос Дар’я взяла участь в обласній звітно-виборчій конференції Ліги старшокласників Черкащини, яка відбулася на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» . В конференції взяли участь представники учнівського самоврядування закладів освіти області, які заслухали звіт Президента обласної Ліги старшокласників Черкащини Віталія Ворони. Учасники конференції затвердили план спільних дій на виконання тристоронньої угоди між управлінням освіти і науки облдержадміністрації, обласною батьківською Радою та обласною Лігою старшокласників. Роботу про діяльність Національної дитяч ... Читати далі »

Переглядів: 10 | Додав: Микола | Дата: 08.05.2019

Кожна праця повинна бути нагородженою - це істина, що керує світом, тому так важливо для активних та творчих людей, щоб їхні здобутки були озвучені.

Тому ми раді вітати Мініна Ігоря, учня 11 класу Верхняцької ЗОШ І-ІІІ ст №2, та його наукового керівника Рибачок Наталію Борисівну, учителя Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені О.Є.Корнійчука. Тісна та плідна співпраця, віданність роботі, наполегливість та старанність, високий професіоналізм тандему дали нам ... Читати далі »

Переглядів: 12 | Додав: Микола | Дата: 08.05.2019 | Коментарі (0)

    У випускників загальноосвітніх навчальних закладів району стартував завершальний період в навчанні – написання контрольних робіт, здача заліків, підготовка до державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання. Одним із заліків, який здавали учні 11-х класів з предмету «Захист Вітчизни», є трьохденні навчально-польові збори (на підставі розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26.02.2019 року №93 «Про організацію і проведення навчально-польових зборів із юнаками у 2019 році»). На базі Христинівської спеціалізованої школи № 1 ім. О.Є. Корнійчука в період з 15 по 17 квітня були проведені ці збори, де взяли участь 98 старшокласників, в тому числі 18 дівчат, яким дозволяли медичні показники та наміри вступу до вищих навчальних військових закладів України.

... Читати далі »

Переглядів: 15 | Додав: ivansobovoy | Дата: 20.04.2019 | Коментарі (0)

12.04.2019 року у Христинівській спеціалізованій школі I-IIIст.№1 ім. О.Є.Корнійчука відбувся районний семінар-практикум на тему «Подолання булінгу в закладах загальної середньої освіти. Соціально- психологічний супровід та профілактика жорстокого поводження в учнівському середовищі.»

У семінарі - практикумі взяли участь:

- директор Христинівської спеціалізованій школі I-IIIст.№1 ім. О.Є.Корнійчука Трясучкіна Л.О з презентацією школи.;

- ЗДВР ЗЗСО Ніколайчук О.В.з відео- презентацією « Цькування в шкільних колективах(булінг): політики і практики запобігання та подолання булінгу в закладах освіти»;

- учні 10-А класу з учителем інформатики О.М.Кулешою т а соціальним педагогом Г.В. Тудораке створили соціально- інформаційний проект « Почни з себе».

Тудораке Г.В. соціальний педагог Христин ... Читати далі »

Переглядів: 16 | Додав: Микола | Дата: 16.04.2019 | Коментарі (0)

12 квітня 2019 року в Христинівському районному будинку культури відбувся гала-концерт та урочите нагородження призерів районного етапу обласного фестивалю-конкурсу «Мистецький дивокрай Черкащини – 2019».

Талановитим дітям та учнівській молоді закладів освіти Христинівщини було вручено начальником відділу освіти Марченко Л.В. та почесними членами журі у складі: начальника відділу культури Кошель Г.М., директора дитячої музичної школи Росади О.М., директора будинку культури ... Читати далі »

Переглядів: 27 | Додав: Микола | Дата: 12.04.2019

1 2 3 ... 35 36 »