Головна » Архів матеріалів

16-17 лютого 2019 року у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся 3 тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. 15 юних науковців Христинівщини захищали свої роботи у шістнадцяти секціях.

До скабнички досягнень учнів Христинівського району мановці додали одне І місце (Мінін Ігор, уч. Верхняцької ЗОШ І-ІІІ ст.№2), чотири ІІ місця (Страдецька Вікторія, уч. Шельпахівської ЗОШ І-ІІІ ст., Кравченко Владислав та Сологуб Анастасія, учні Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Мінін Ігор, уч. Верхняцької ЗОШ І-ІІІ ст.№2) та п’ять ІІІмісць (Яковенко Яна т ... Читати далі »

Переглядів: 24 | Додав: Микола | Дата: 18.02.2019

13 лютого на базі Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.Є.Корнійчука відбулася акція на підтримку військовополонених українських моряків. На акцію було запрошено маму моряка Костишина Владислава Костишину Людмилу Анатоліївну. Учні закладу освіти передали мамі малюнки та паперові човники, сказали багато гарних слів в підтримку та дякували за виховання сина – патріота, який ще зовсім недавно покинув стіни цього закладу освіти.

... Читати далі »

Переглядів: 24 | Додав: Микола | Дата: 13.02.2019

28 листопада 2018 року на базі Углуватського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи на тему «Формування національно-патріотичних почуттів на основі соціальної та громадянської компетенції»

Учасники семінару стали учасниками фрагменту народознавчого свята « Веселий ярмар ... Читати далі »

Переглядів: 27 | Додав: Микола | Дата: 28.11.2018 | Коментарі (0)

 

На виконання наказу Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації від 19.10.2018 року №210 «Про проведення Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2018-2019 навчальному році» 09.11.2018 року в 21 закладі освіти району проведено перший (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь 1345 школярів 3-11 класів.

У рамках конкурсу цікаво і змістовно були проведені такі заходи:

... Читати далі »

Переглядів: 66 | Додав: Микола | Дата: 20.11.2018

 09 жовтня 2018 року за підтримки доктора економічних наук, професора, проректора з навчально-виховної роботи Київського національного університету біоресурсів та природокористування України Кваші Сергія Миколайовича на базі Христинівської загальноосвітньої школи № 2 та Верхняцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – ліцей» відбулася осіння сесія учнівської наукової школи. Особливістю означеного заходу є можливість спілкування старшокласників району з викладачами вищих навчальних закладів України.

На заході була присутні заступник голови Христинівської районної державної адмівністрації Терещук Тетяна Сергіївна, начальник відділу освіти Христинівської районної державної адміністрації.

Цьогоріч старшокласникам була представле ... Читати далі »

Переглядів: 38 | Додав: Микола | Дата: 12.11.2018

За статистикою, яку оприлюднили під час голосування за Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», понад 3 мільйони дітей в Україні щороку спостерігають за актами насильства у сімї або є їхніми вимушеними учасниками, а майже 70% жінок піддаються різним формам знущань і принижень. Діти є найнезахищенішою і найуразливішою частиною суспільства, повністю залежною від дорослих. Часто діти продукують насильство в закладах освіти, маючи гіркий досвід життя та жорстокого поводження в родині.

... Читати далі »

Переглядів: 38 | Додав: Микола | Дата: 05.11.2018 | Коментарі (0)

На виконання наказу Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації від 03.10.2018 року №198 «Про проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2018-2019 навчальному році» в жовтні 2018 року в 21 загальноосвітньому навчальному закладі району проведено перший (шкільний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь 640 школярів 5-11 класів.

Також в цей день були проведені заходи щодо вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка: святкові лінійки, усні журнали, інформаційні години, виставки малюнків за творами Шевченка.

У бібліотеках всіх навчальних закладів облаштовані виставки творів Тараса Григоровича Шевченка.

Другий (районний) етап конкурсу відбувся 27 жовтня 2018 р ... Читати далі »

Переглядів: 49 | Додав: Микола | Дата: 30.10.2018 | Коментарі (0)

26 жовтня 2018 року на базі Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбулося методобєднання педагогів-організаторів закладів освіти Христинівського районну. На методобєднанні педагоги обговорили лист Міністерства освіти і науки України від 07.08.2018 №1/9-486 «Інформаційні матеріали про деякі питання організації в закладах освіти виховної роботи щодо безпеки й благополуччя дитини». Методист відділу освіти Найчук А.М. ознайомила педагогів з методичними рекомендаціями щодо запобігання та профілактики булінга в закладах освіти. Педагогами було запропоновано провести районний флешмоб - челенж між учнівським самоврядуванням закладів освіти районну на тему « Ми проти булінга», який буде три ... Читати далі »

Переглядів: 36 | Додав: Микола | Дата: 29.10.2018

26 жовтня Христинівською районною Профспілковою організацією працівників освіти і науки України на базі Христинівстької спеціалізованої школи, вже традиційно, було проведено Спартакіаду.

За кубок першості змагалось понад тридцять команд закладів освіти району.

Серед яких дебютантом була команда відділу освіти на чолі з начальником відділу Марченко Людмилою Володимирівною.

Члени команди гідно проявили себе змагаючись в заявлених видах спорту.

... Читати далі »

Переглядів: 51 | Додав: Микола | Дата: 29.10.2018

24 жовтня 2018 року на базі Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся круглий стіл для вчителів природничих дисциплін «Геліантус» як засіб розвитку природничих компетентностей учнів».

Учасники круглого столу обговорили статистику участі закладів загальної освіти Христинівського району у грі, проблеми, які можуть виникнути під час реєстрації. Розглянули приклади питань з різних років.

Шкільні координатори найбільш акти ... Читати далі »

Переглядів: 45 | Додав: Микола | Дата: 24.10.2018

« 1 2 3 4 5 ... 34 35 »