Математик вивчає свою науку зовсім не тому, що вона корисна. він вивчає її тому, що вона прекрасна

Н.Н. Лузін

З тих пір, як у людей з’явилась можливість рахувати і вони почали досліджувати властивості абстрактних об’єктів, які називали числами, цілі покоління допитливих умів здійснювали вражаючі відкриття. По мірі того як наші знання про числа збільшувались, деякі з них привертали особливу увагу, а деяким навіть надавали містичних значень. Спочатку був 0, який означає нічого, і який при множенні на будь-яке число дає себе. Була 1, початок всього, яка також наділена унікальними можливостями, прості числа. Потім виявили, що існують числа, які не є цілими, а інколи отримуються в результаті ділення двох цілих чисел, - числа раціональні. Ірраціональні числа, які не можуть бути отримані як відношення цілих чисел, і так далі. Але якщо і є число, яке зачаровувало і викликало написання великої кількості робіт, то це і є наше загадкове число.

Отже,

1. Яку назву має дане число?

2. Хто вперше позначив це число?

3. Назвіть художній фільм, в якому згадується про дане число? (вкажіть посилання на фільм)

4. Назвіть архітектурні споруди (пам’ятники), встановлені на честь даного числа.

5. Щоб дізнатись наступне питання, розв’яжіть приклад, відповідь до якого буде паролем для відкриття документу:

;

6. Який спосіб обчислення даного числа використав вчений (питання 5)

7. Який вчений витратив на обчислення даного числа 10 років? Як називали на той час це число?

8. Як звали вченого, який запропонував інший метод обчислення даного числа і в чому він полягав?

9. Як пов’язані між собою видатний фізик (назвіть його) і дане число?

10. Як дане число пов’язане з музикою? Знайдіть посилання на відео.

11. Скільки знаків після коми даного числа вдалося знайти на сьогодні? Кому належить цей рекорд?

Практичне завдання:

Данину геометрії віддали в попередньому завданні, а сьогодні пограємось з цифрами. Отже, перед Вами число 30, потрібно запропонувати максимально можливу кількість запису даного числа лише трьома однаковими цифрами. Наприклад: 30=33-3, 6*6-6=30 і так далі... але це ще не все, а якщо ми спробуємо записати 30 однаковими трьома числами, скільки таких комбінацій ми отримаємо? Яку назву має найбільше (хоча не факт, але лише воно має власну назву) число отримане із одного такого "потрійного" числа (наприклад, якщо ми візьмемо число  30 і виразимо шістками, то ми можемо із них отримати цікаве число 666 - "число звіра").

Додаткове завдання:

Уважно прослухайте монолог, він дасть відповідь на 1 питання нашого квесту, а Ви відшукайте з якого художнього фільму взятий даний монолог, як звати  головного героя і так далі:

 

Увага!!! У зв'зку з несанкціонованим доступом до управління формою для відповіді, прохання всім, хто відправив відповіді, зробити це повторно. Відповіді, які були висвітлені "добрими" людьми не всі є правильними, тому краще перевірте свої варіанти відповідей перед відправленням.

Відповіді, надіслані до 14.10 01.04.2018 не отримані, тому повторіть спробу.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Форма для відповідей. Успіху ВАМ!!!