Павлишина Людмила Іванівна - завідувач РМК.

   Організовує роботу МК, здійснює загальне керівництво діяльністю працівників і несе персональну відповідальність за результати роботи; визначає функціональні обов’язки і ступінь відповідальності працівників МК за їх виконання; готує проекти наказів, розпоряджень відповідно до своїх повноважень, організовує контроль за їх виконанням; звітує перед відділом освіти та інститутом післядипломної педагогічної освіти; керує радою методичного кабінету; керує роботою постійно-діючих семінарів заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи; відповідає за проведення атестаційної експертизи установ освіти району; готує матеріали до інформаційно-методичного вісника і відповідає за його випуск до 25 числа кожного місяця; організовує методичну роботу з працівниками навчальних закладів району.
Телефон: (02745) 6-13-90

Дні прийому громадян:

Понеділок - 08.00:12.00

П'ятниця  -  14.00:16.00

 


 Найчук Антоніна Миколаївна - методист РМК.
  Керує організацією виховної роботи у ЗНЗ району, надає допомогу педколективам шкіл в організаційно - виховній роботі з учнівською молодю; займається оздоровчою роботою в пришкільних таборах; організовує і керує роботою заступників директорів з виховної роботи  та семінару педагогів - організаторів; контролює роботу шкільних музеїв і надає їм методичну допомогу організовує веде контроль за турисько - краєзнавчою роботою.
Телефон: (02745) 6-13-90

 

 

Забаркіна Неля Петрівна - методист РМК.                                                                                                                                                                                 Організовує роботу з практичними психологами та соціальними педагогами району.
Телефон: (02745)6-13-90 

 Ледутиньш Алла Мефодіївна - методист РМК.
  Організовує роботу з обдарованими дітьми; організовує методичну роботу з заступниками директорів з навчально - виховної роботи з питань профорієнтаційної, допрофільної підготовки учнів.
Телефон: (02745) 6-13-90

Мислюк Анастасія Дмитрівна - методист РМК.
   Організовує методичну роботу з учителями біології, хімії, географії; здійснює моніторинг стану викладання та якості знань учнів з біології, хімії, географії; організовує і контролює еколого-натуралістичну роботу в школах району.
Телефон: (02745) 6-13-90


 

 
Нерушак Ольга Володимирівна
- методист РМК.
    Організовує методичну роботу з учителями української мови та літератури; здійснює моніторинг стану   викладання української мови та літератури;  вивчає і узагальнює педагогічний досвід; здійснює моніторинг стану забезпечення шкіл підручниками; здійснює довіз і видачу підручників; проводить оформлення накладних для ведення обліку бібліотечних фондів у школах; виконує обов’язки секретаря колегії по освіті.
Телефон: (02745) 6-13-90

 

 

Єременко Оксана Володимирівна - методист РМК.
  Організовує методичну роботу з працівниками ДНЗ району; здійснює моніторинг навчально-виховного процесу в ДНЗ, вивчає та узагальнює передовий педагогічний досвід.
Телефон: (02745) 6-13-90

 

 

 Собовий Іван Архипович - методист РМК.
  Відповідає за організацію і проведення ЗНО;  забезпечує учителів індивідуального навчання програмами спеціалізованих загальноосвітніх шкіл-інтернатів, за якими організовано навчання дітей району, та веде спостереження за результатами навчання цих дітей.
Телефон: (02745) 6-13-90

 

 

Карчевський Володимир Анатолійович - методист РМК.
Організовує методичну роботу з учителями основ здоров»я і фізичної культури,  здійснює моніторинг стану  викладання з основ здоров»я і фізичної культури,  організація діяльності наукових товариств учнів, підготовка та проведення олімпіад з базових дисциплін, конкурсів захистів науково-дослідницьких робіт, турнірів,   проведення системи заходів, спрямованих на розвиток творчого потенціалу педагогів і керівників закладів освіти.
Телефон: (02745) 6-13-90

 

 

 

Кривулько Оксана Василівна - методист РМК

Організовує методичну роботу з учителями математики, фізики, інформатики,  здійснює моніторинг стану  викладання з математики, фізики та інформатики; організація діяльності наукових товариств учнів, підготовка та проведення олімпіад з базових дисциплін, конкурсів захистів науково-дослідницьких робіт, турнірів,   проведення системи заходів, спрямованих на розвиток творчого потенціалу педагогів і керівників закладів освіти.

Телефон: (02745) 6-13-90

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Посадові інструкції працівників районного відділу освіти
 
 

назад