Головна » 2017 » Січень » 10 » РАЙОННИЙ СЕМІНАР ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ
11:48
РАЙОННИЙ СЕМІНАР ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

На базі  Верхняцького  навчально- виховного  комплексу  « ЗОШ I-IIIст.- ліцею» 23.12.2016 року відбувся  районний навчальний  семінар- практикум для спеціалістів психологічної служби  на тему « Хай душа промениться добром».

 На семінарі прийняли участь  керівник проекту «Діалог» Центру позитивної психотерапії та гуманістичних освітніх технологій Сивак Олександр Іванович, керівник психологічної служби  РМК відділу освіти Христинівської РДА Забаркіна Н.П.,спеціалісти психологічної служби : соціальні педагоги та практичні психологи. 

   

Керівник психологічної служби Забаркіна Н.П.  підготувала виступ на тему

 « Емоційна сфера особистості».

Майстер- клас на  тему « Як  освітлювати і зігрівати життя школи на згораючи та не обпікаючись»  провів керівник проекту « Діалог» Центру позитивної психотерапії та гуманістичних освітніх технологій Сивак  Олександр Іванович.

В рамках семінару  на круглому столі  було розглянуте питання « Система роботи психологічної служби НВК щодо категорійних дітей» в якому розкрила це питання  шляхом  презентації та тренінгу з учнями 4 класу « Хай душа промениться добром» практичний психолог Ступак Ірина Миколаївна .

Переглядів: 140 | Додав: Микола | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: