Головна » 2015 » Червень » 23 » ЗМІНИ ДО ПРОГРАМИ ОСНОВНОЇ ШКОЛИ
22:55
ЗМІНИ ДО ПРОГРАМИ ОСНОВНОЇ ШКОЛИ

До уваги вчителів математики!!!

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.05.2015 р. № 585 «Про затвердження змін до навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня» з метою розвантаження до відповідної навчальної програми з математики 2012 року затверджено зміни і надано гриф «Затверджено Міністерством освіти і науки».

Пропонуємо всім ознайомитися з оновленим документом і керуватися ним у роботі, починаючи з 2015/2016 навчального року.

Основні зміни, що відбулися в оновленій програмі:

  • З програми основної школи вилучено повністю змістову лінію  елементи комбінаторики, теорії ймовірностей та статистики;
  • У 9-му класі з геометрії вилучено тему «Початкові відомості зі стереометрії»;
  • У розділі програми «Державні вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учня» зменшено кількість понять, фактів, які потрібно обґрунтовувати, доведення теорем;
  • У зв’язку із вилученням окремих тем змінено кількість годин на вивчення інших тем та змінено порядок їх вивчення (геометрія, 9 клас).

Для зручності опрацювання ми відмітили всі зміни, які були зроблені авторами програми, у відповідному документі 2012 року: сірим кольором виділений і закреслений той матеріал, що вилучений з програми, червоним кольором виділено нові записи або зміни.

МАТЕМАТИКА. Навчальна програма для учнів 5 — 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Переглядів: 578 | Додав: Микола | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: