Головна » 2014 » Лютий » 26 » Вітання переможцям Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище»
14:28
Вітання переможцям Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище»
Третій рік поспіль учні Верхняцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-ліцей» Христинівської районної ради приймають участь в конкурсі міжнародних шкільних освітніх проектів з раціонального використання ресурсів і енергії SPARE «Енергія і середовище», який започаткований Норвезьким товариством охорони природи «Проект SPARE» та здійснюється в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України. 
Відповідно до наказу №3 від 17.01.2014 р. «Про підсумки заочного етапу Національного туру Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» 2013-2014 н.р.» з 230 робіт було відібрано 33 кращі, з них 3 учасників з Верхняцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-ліцей»: Дорощук Івана та Запарованої Елізи «Перспектива виробництва і використання біогазу на прикладі місцевих с/г підприємств»; Пустового Андрія «Енергозбереження на щодня (тематичний календар)», вчителя, Денисюк Людмили Миколаївни, «Урок – чайна церемонія з елементами гри «Монополія» 8 клас. Тема «Теплові явища»»). Проект Пустового Андрія отримав I почесне місце та разом з роботою вчителя (Денисюк Л.М.) направлена в Норвегію для участі в міжнародному етапі. презентуватимуться два учнівські проекти.

Щиро вітаємо переможця конкурсу Пустового Андрія та його учителя Денисюк Людмилу Миколаївну!

Переглядів: 532 | Додав: Микола | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: