Опис квесту

Веб-квест "Все починається з числа" проводиться в  рамках реалізації концепції Нової української школи, метою якого є наскрізне застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі.

Нормативна база

  • Наказ відділу освіти № 89 від 14.03.2018 "Про проведення І районного веб-квесту "Природа і людина, єдність та гармонія"

Реєстрація учасників

Умови реєстрації:

  • Реєструватись та брати участь у квесті можуть всі бажаючі, але дипломи та подарунки отримають лише учні 7-11 класів та вчителі.
  • Для реєстрації необхідно до 25.03.2018 заповнити анкету - Реєстрація учасників квесту

Увага!! Всі дані прописуються повністю, українською мовою. Інформація про номер мобільного телефону не розголошується організаторами квесту, вона необхідна для звязку з учасниками, які стануть переможцями.

 

Мета

  • познайомити учнів зі світом природничих дисциплін;
  • підвищити навички роботи з сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, мережею Інтернет тощо;
  • розвивати критичне, логічне мислення;
  • розвивати пошукові навички;
  • сприяти розвитку ІТ-компетентності учасників навчально-виховного процесу;

Учасники

Учні 7-11 класів, вчителі

Нагородження

  • Всі учасники квесту отримають дипломи учасників
  • Переможці отримають дипломи переможців
  • 1-3 місця - цінні подарунки
  • 4-10 місця - заохочувальні подарунки

Термін проведення

20.03–25.04.2017

ТАБЛИЦЯ РУХУ

Квест-правила

  • Quest в перекладі це "пошук", тобто всі завдання пошукового характеру.
  • Пошук ускладнений, всі відповіді на одному сайті ви не знайдете.
  • Підказки є!! Уважно читайте завдання!
  • Насолоджуйтесь процесом, адже гра - це саме найцікавіше.

Автори

Мислюк Анастасія та Сабадин Сергій, методисти РМК відділу освіти Христинівської РДА

Сюжет квесту

Признайтесь чесно, скільки разів ви собі казали (а може не тільки собі) "Навіщо нам ця фізика чи географія? Навіщо знати, що таке гіпоталамус, чи знати як визначити концентрації розчинів? А що таке химерні організми?".

Давайте підемо трохи далі ніж  шкільні конспекти і підручники... Візьміть свій мобільний телефон та перегляньте свої селфі... А чи знаєте ви скільки задіяно м'язів, коли Ви посміхаєтесь для отримання епатажних світлин. Скільки витрачається калорій при проводженні часу в соціальних мережах?

Яка площа океану необхідна для отримання смаженого кита на вечерю? Скільки рідини втрачає людина за добу? Що ми робимо в певний час доби з середньою частотою 25-30 разів на хвилину? Чи яке море Землі на першому місці з прозорості? Який острів, на думку біологів, є сьомим континентом? Найшвидший м'яз людини? Чи єдина країна в Південно-Східній Азії, яка ніколи не мала колоніального статусу? Чи найбільший клас наземних хребетних тварин? Чи яка хребетна тварина не містить еритроцитів у крові? Або ж, що ми маємо міцніше свинцю, цинку, алюмінію, платини, міді, але слабше заліза, бронзи та сталі? Чи яка найміцніша чстина людини містить менше всього води?

 

Готуємось до подорожі

Наша подорож у світ природи розпочнеться 20 березня 2018 року о 15:00. Всього Вас очікує 5 пошукових завдань. На кожне завдання відводиться сім днів, щоб ви встигли не тільки знайти відповідь, але й насолодитись чарівним світом природи та переглянути безліч різних цікавинок.

За виконання кожного із завдань гравцям буде нараховано обумовлену кількість балів. Кількість балів за кожне завдання буде виставлятись у таблиці руху.

Переможцями веб-квесту стануть три гравця, які наберуть найбільшу сумарну кількість балів.

Відповіді на кожне із завдань приймаються до 22.00 дня, що передує даті оголошення наступного завдання у відповідній формі для відповідей.

Відповіді надаються лише 1 раз, всі інші спроби розглядатись не будуть, тому ретельно все перевіряйте.

Якщо, після оголошення результатів, ви будете не згодні з кількістю нарахованих вам балів, то ви можете подати апеляцію (див розділ Апеляція). Заяви на розгляд будуть прийматись лише 1 день після оголошення відповідей.

Апеляція

Організатори відкриті до спілкування. Ми знаємо з власного досвіду, що бувають випадки, коли відповідь учасника інша ніж загадали ми, але на 100% співпадає з поставленим завданням. Тому, у кожному нашому квесті, є поняття апеляції.

Якщо Ви не згодні з кількістю балів, які Вам було зараховано, Ви можете подати апеляцію. Але перш ніж її подавати, врахуйте, що:

  • ми пропонуємо ще раз уважно перечитати завдання: чи всі його умови співпадають з Вашою відповіддю.
  • ми спеціально створили розділ "Відповіді", в якому розміщуються відповіді та приблизний алгоритм пошуку.

Якщо ж після цього Ви все одно вважаєте, що Ваша кількість балів не відповідає Вашій відповіді, то заповніть ось цю форму - Апеляція. У формі детально викладіть ваші розрахунки тієї кількості балів, на які заслуговує ваша відповідь та опис, чому саме так.

Апеляція розглядається лише 1 день після оголошення результатів.

Шановні учасники! Давайте згадаємо поняття апеляції: (словник іншомовних слів, тлумачний словник або портал Грамота.Ру):

АПЕЛЛЯЦИЯ, -и; ж. [от лат. appellatio - обращение].
1. Юрид.Одна из форм обжалования судебных решений, при которой вышестоящий суд имеет право пересматривать по существу решение нижестоящего суда; кассация. Подать апелляцию куда-л. А. на решение городского суда. //Вообще обжалование какого-л. постановления в вышестоящей инстанции.
2. к кому-чему. Обращение за пониманием, поддержкой, советом и т.п. А. к общественному мнению. < Апелляционный, -ая, -ое (1 зн.). А. срок. А-ая жалоба. А. суд.

Тобто апеляція – це заява на перегляд ваших відповідей, адже трапляються технічні помилки і з боку організаторів, і з боку гравців, і з боку техніки. Не варто використовувати апеляції для аналізу ступеню коректності завдань, констатації невірних на ваш погляд формулювань речень чи перекладу, особистостей організаторів тощо. Апеляція дозволить уникнути суто технічних проблем, вона не зробить більше.

Переконливо просимо звернути на це увагу!!!!